Hakkımızda

RadComTest, Uzman Elektrik-Elektronik Mühendisi tarafından İzmir’de kurulmuştur. Şirket olarak her zaman üretici firmaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmuş ve bu ihtiyaçlara yönelik doğru ve güvenilir hizmet anlayışını çalışma prensibi olarak belirlemiştir. Hem kendisi hem de birlikte çalıştığı kuruluşlar için “daima kalite” anlayışını koruyarak çalışmalarına devam etmektedir. RadComTest olarak, yeni bir ürün üreten ya da var olan ürünlerini daha da geliştirmek isteyen üretici kuruluşlara belgelendirme hizmeti vermekteyiz. Özellikle CE Belgesi (Avrupa Uygunluk Belgesi) gereğince EMC testleri (Elektromanyetik Uyumluluk), LVD testleri (Elektriksel Güvenlik), RED testleri uygulamakta ve ilgili standartlara uygun şekilde test raporları hazırlayarak üreticinin yasal zorunluluk ihtiyacını karşılamaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerle birlikte çalıştığımız üretici firmaların yurtdışına açılmasını sağlamakta ve müşterilerimizin güçlenmesine destek olmaktayız. Bu kapsamda başta CE Belgesi (Avrupaya Uygunluk) olmak üzere; FCC (Amerika Birleşik Devletleri Uygunluk), CI (Kanada Uygunluk), SASO (Suudi Arabistan Uygunluk), EAC (Avrasya Uygunluk Belgesi) belgelendirmesi için gerekli testleri en doğru ve güvenilir yöntemlerle yapmaktayız. RadComTest ekibi olarak, uzman personel kadromuz ile tüm süreçler boyunca sizlere mükemmel danışmanlık içeren eksiksiz bir hizmet sunmaktayız. Firma olarak sizlere zaman, para ve kaynak tasarrufu sağlarken ulusal ve uluslarası standartlara başarılı bir şekilde uyum sağlayarak yurtdışı pazarlarına ürün sunmanıza yardımcı olmak için yanınızdayız.

Saygılarımızla,
RadComTest

Vizyonumuz

RadComTest olarak sizlere en iyi test ve belgelendirme hizmetini sunarken kullanıcıları da düşünüyoruz. Gelecekte potansiyel olarak gerçekleşebilecek sorunları en aza indirmek ve can güvenliğini sağlamak için kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

RadComTest olarak amacımız her zaman kaliteli ve güvenli hizmet vermektir. Birlikte büyüyüp gelişme politikamız ile yurtdışı ticaretiniz için gerekli olan test ve belgelendirme sürecini sizlere sağlıyoruz.

  RadComTest uzman Elektrik-Elektronik Mühendisi tarafından üretici firmaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak İzmir’de kurulmuştur. Bu ihtiyaçlara doğru ve güvenilir hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır.

  Adres

  Adalet Mah. Manas Bulvarı. No:47/B Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı/İZMİR

  0850 840 92 61

  E-Posta

  info@radcomtest.com

  Open chat
  1
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?