IEC 60601-1 Medikal Cihaz Güvenlik Testi

RADCOMTEST

IEC 60601-1 Medikal Cihaz Güvenirlik Testi

Sektörel bilgisi ve Endüstri deneyimini ile Radcomtest, dünya çapında tanınan gerekli IEC 60601-1 ürün güvenliği gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olmak için eksiksiz bir tıbbi cihaz test ve sertifika hizmetleri paketi sunmaktadır. Hizmetlerimiz, Medikal Cihazlar Direktifine bağlı standartın testlerini belirlemek ile başlayıp resmi uygunluk testine ve ürünün sertifikasyonlanması ile devam etmektedir. Bu hizmetlerimize ek olarak da güncellenen standartlara ve yasal tavsiyelere kadar uzanmaktadır.

Radcomtest, üretiminde bulunduğunuz Medikal ürünün Avrupa ve Türkiye pazarında işiniz için en iyi sertifika seçeceğini sunarak tıbbi cihaz projenizin de sizelere yardımcı olabilir.

Güvenlik ve performansın bazı yönleri, teminat standartlarına göre tanımlanmıştır (60601-1-X sayılı). Teminatlar ve Özel standartlar için revizyon tarihleri Genel Standart ile aynı olmayabilir.

Tıbbi Cihazlar için genel Güvenlik standardı olan IEC 60601-1’e ek olarak, 2. bölüme özgü ürün standartlarında da size yardımcı olabiliriz:

 • Evde bakım ekipmanları için IEC 60601-1-11;
 • Kullanılabilirlik için IEC 60601-1-6;
 • Alarmlar için IEC 60601-1-8;
 • ISO 14971’e Göre Risk Değerlendirmesi; ve dahası.
Partner for Quality

RADCOMTEST ile daha fazlası

HİZMET

Medikal Cihaz Direktifi

Medikal Cihazlar Avrupa ve Türkiye pazarında güvenilir bir şekilde kullanılabilinmesi açısından EMC ve LVD testlerine tabi tutulur.

HABER

Medikal Denetim

Sağlık Bakanlığı’nın Medikal Cihazlar için 2019 yılında yapmış olduğu denetimler ve faaliyetlerin sonuçlarını açıkladı. Denetimlere göre…

Sistem

Proje Takip Sistemi

Radcomtest, ürünlerin test ve belgelendirme sürecini daha aktif kontrol edebilmeniz için
Proje Takip Sistemini geliştirmiştir.

Test İsteği

RadComTest, deneyimli uzman ekibi ile sizi destekleme hazırdır.
Ürünlerinizin uyumluluk belgeleri ile şirketinize dünya pazarlarına erişim için araçlar sağlar.

  RadComTest uzman Elektrik-Elektronik Mühendisi tarafından üretici firmaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak İzmir’de kurulmuştur. Bu ihtiyaçlara doğru ve güvenilir hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır.

  Adres

  Adalet Mah. Manas Bulvarı. No:47/B Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı/İZMİR

  0850 840 92 61

  E-Posta

  info@radcomtest.com

  Open chat
  1
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?