Proje Takip Sistemi

Proje Takip Sistemi ürünün CE, FCC vb. belgenin alınması için gerekli testlerin içeriği bulunmaktadır. Anlaşmanın sağlanması halinde RadComTest olarak sisteme bir kaydınızı oluşturuyoruz. İstediğiniz saat ve tarihde size ileteceğimiz kulanıcı adı ve şifre ile sisteme kolaylıkla giriş yapabilir ve testlerin son durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eğer ürününüz Ev ve Benzeri standartına bağlı ise, sisteme girdiğinizde standartın içeriğinde bulunan testleri, uygulanacak frekans aralıklarına kadar tümü bilgileri görebilme imkanınız oluyor. Sistemde uygulancak olan testler liste halinde inceleyebilirsiniz.

Bu sistemi sizin için gün ve gün güncelliyoruz.

Ürünün testten kalması olasılığında size bilgi mesajı gönderilecektir. Bu bağlamda Proje Takip Sistemi ile süreci  minimuma indirmeyi hedefliyoruz. Artık önceden yapılmış olan telefon ile durum bilgisi alma sürecini ortadan kaldırıyoruz.


Detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
info@radcomtest.com

  RadComTest uzman Elektrik-Elektronik Mühendisi tarafından üretici firmaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak İzmir’de kurulmuştur. Bu ihtiyaçlara doğru ve güvenilir hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır.

  Adres

  Adalet Mah. Manas Bulvarı. No:47/B Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı/İZMİR

  0850 840 92 61

  E-Posta

  info@radcomtest.com

  Open chat
  1
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?